Oferujemy Akumulatory:

 

TAB to słoweńska spółka akcyjna z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji baterii kwasowo - ołowiowych

Zgodnie z certyfikatami ISO 9001: 2000, ISO 14001, EAQF akumulatory rozruchowe,

Topla Start     Akumulator z dobrymi zdolnościami rozruchowymi, wykonany w technologii Ca/Ca (wapniowo-wapniowej). Wysokiej jakości polietylenowe separatory kopertowe gwarantują niezawodność pracy przy doskonałej cenie.

Topla Energy   Akumulator z tradycjami, produkowany jest w wiodącej technologii Ca/Ca (wapniowo-wapniowej) pozwalającej zachować parametry eksploatacyjne akumulatora przez osiemnaście miesięcy jego składowania. Spełnia wymagania wszystkich nowoczesnych samochodów. Szeroki asortyment zapewnia zastosowanie w każdym pojeździe.

  Topla Top   Akumulator produkowany w wiodącej technologii Ca/Ca (wapniowo-wapniowej) posiada zdolności rozruchowe na najwyższym poziomie. Jest zalecany do pojazdów o dużym zapotrzebowaniu na energię. Z powodu bardzo niskiego zużycia wody nie wymaga regularnej obsługi.

Topla EcoDry  Akumulator produkowany w technologii AGM - elektrolit jest uwięziony w wacie szklanej. Akumulator jest mały, łatwy w przenoszeniu, odporny na wstrząsy i super ciężkie warunki pracy. Szczególnie polecany do pojazdów specjalnych, interwencyjnych, ratunkowych, dostawczych, taksówek, maszyn budowlanych, traktorów i łodzi.

  TAB MultiDry   Uniwersalne zastosowanie (trakcyjne i stacjonarne baterie): maszyny czyszczące, pojazdy elektryczne, elektryczne wózki widłowe, paletowe, ręczne, wózki inwalidzkie, łodzie, przyczepy i wozy kempingowe, wózki golfowe, systemy alarmowe i zabezpieczające, UPS (systemy podtrzymania napięcia), systemy baterii słonecznych.

 

 LOXA Sp. z o.o. jest producentem wysokiej klasy akumulatorów rozruchowych o pojemności od 36 do 230 Ah przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów oraz maszyn rolniczych.

 

Agroma Malbork sp.z o.o.