Zetor Proxima Power   
 
Ciągniki Proxima Power należą do ciągników średniej mocy. Spełniają wysokie wymogi odbiorców w zakresie wszechstronności, komfortu użytkowania, bezpieczeństwa i wydajności. Ciągniki Proxima Power dysponują najbardziej zaawansowaną skrzynią przekładniową w całej serii Proxima.

Silnik

PROXIMA POWER jest napędzana silnikami ZETOR zgodnymi z normami emisji spalin EURO III A, cechującymi siębardzo dobrym stosunkiem mocy i momentu obrotowego do kosztów eksploatacji.


Maska

Łatwe podnoszenie w górę jednoczęściowej maski zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich części silnika podczas codziennej obsługi jak i serwisowania.


Kabina

PROXIMA POWER posiada bardzo przestronną i wygodną kabinę nawet dla wysokich operatorów, a najczęściej używane elementy sterujące znajdują się w prawej części kabiny. Przełączniki zostały ergonomicznie zaprojektowane w konsoli pulpitu operatora co sprawia, że jazda jest przyjemnością.


Skrzynia przekładniowa


Mocną stroną serii PROXIMA POWER jest skrzynia z elektrohydraulicznym rewersem najnowszej generacji. 3-stopniowa przekładnia Power Shift i Power Shutle pozwalają operatorowi na bezproblemową zmianę biegów z przednich na tylną po przez 24/24 prędkości. Odpowienie umiejscowienie dźwigni Power Shutle łatwo obsługiwać ją lewą ręką. Dzięki doskonałej przekładni PROXIMA POWER staje się ciągnikiem idealnym do natężonej pracy z ładowaczem.


WOM

WOM z możliwością obrotu w lewo i prawo posiada sterowane elektrohydraulicznie wielodyskowe sprzęgło zaprojektowane do pracy z silnikami o wysokich momentach obrotowych. Ergonomicznie umieszczony włącznik WOM jest zintegrowany z prawą stroną ramy kabiny, umożliwia płynne uruchamianie osprzętu, niezależnie od jego wielkości. Funkcja automatycznej zmiany przełożeń wzmacniacza, z możliwością programowania przez użytkownika w zależności od obciążenia silnika, to standartowy element wyposażenia.

Ciągniki ZETOR Z SERII PROXIMA POWER to następujące typy ciągników:
ZETOR PROXIMA POWER 90 o mocy 87 KM
ZETOR PROXIMA POWER 100 o mocy 96 KM
ZETOR PROXIMA POWER 110 o mocy 107 KM
ZETOR PROXIMA POWER 120 o mocy 117 KM

 
powrót na górę 
Agroma Malbork sp.z o.o.